एनआरएनको चुनावी मैदानमा केन्द्रिय समितिका उम्मेदवारहरु

गैरआवासीय नेपाली संघको मार्च २४ र २५ तारिखमा हुने निर्वाचनको लागि आज उम्मेदवारी दर्ता सम्पन्न भएको छ । निर्वाचन समितिले तोकेको ५ बजे सम्मको समयमा अध्यक्ष पदमा दुई जनाले मात्र आफ्नो उम्मेदवारी दिए । अध्यक्षमा डा. बद्री केसी र रविना थापाबीच निर्वाचन हुने भएको छ । यस्तै उपाध्यक्ष पदमा ८ जनाको उम्मेदवारी परेको छ ।

यस्ता छन् एनआरएनए उम्मेदवारहरु

अध्यक्ष – बद्री केसी, रविना थापा
उपाध्यक्ष – डा हेमराज शर्मा, आरके शर्मा, डीबी क्षेत्री, धर्मराज अधिकारी, टंक गैरे

महिला उपाध्यक्ष- यास्मिन बेगम

युवा उपाध्यक्ष – रोशन थापा

महासचिव – गौरीराज जोशी, विनय अधिकारी

सचिव – रामशरण सिमखडा, ओम गुरुङ, चिरञ्जीवी घिमिरे, अभिमानसिंह बस्नेत, शंकर खड्का

महिला सचिव – टिका गुरुङ

कोषाध्यक्ष – लोक दाहाल, फनिन्द्र पन्त

सहकोषाध्यक्ष – यग्र सुवेदी

सहकोषाध्यक्ष – यमुना भट्टराई

युवा संयोजक – रवीन्द्र खड्का

महिला संयोजक – संगीता मरहट्टा

अमेरिका क्षेत्रीय संयोजक – प्रकाश सापकोटा
उपक्षेत्रीय संयोजक – अभिमञ्जु बस्नेत
उपक्षेत्रीय संयोजक – पुरुषोत्तम बोहरा
महिला संयोजक – तृष्णा शर्मा
उपमहिला संयोजक – इन्दिरा त्रिपाठी
युवा संयोजक – स्वरस खाती
उपयुवा संयोजक – ईश्वर खत्री

अफ्रिका क्षेत्रीय संयोजक – राजकुमार थापा
उपक्षेत्रीय संयोजक – आरपी पन्त
उपक्षेत्रीय संयोजक –
महिला संयोजक – केशना लिम्बु
उपमहिला संयोजक –
युवा संयोजक –
उपयुवा संयोजक –

एसिया प्यासिफिक क्षेत्रीय संयोजक – पारस पोखरेल
उपक्षेत्रीय संयोजक – नवीन बिके
उपक्षेत्रीय संयोजक – डडैवाल खड्का
उपक्षेत्रीय संयोजक – हरि भट्टराई
महिला संयोजक – शान्ति अधिकारी
उपमहिला संयोजक – इन्दिरा तिवारी
युवा संयोजक – दीपक कँडेल
उपयुवा संयोजक

युरोप क्षेत्रीय संयोजक – सन्तोष भट्टराई
उपक्षेत्रीय संयोजक- चित्रा सुवेदी
उपक्षेत्रीय संयोजक – नवराज रोजियारा
उपक्षेत्रीय संयोजक – सागर सुवेदी
उपक्षेत्रीय संयोजक – ललित न्यौपाने
महिला संयोजक – पार्वती मल्ल
उपमहिला संयोजक – नुनिता सापकोटा
युवा संयोजक – किरण गुरुङ
उपयुवा संयोजक – रोबर्ट लिम्बु

मध्यपूर्व क्षेत्रीय संयोजक – जोन अर्याल
उपक्षेत्रीय संयोजक – अमित चाम्लिङ
उपक्षेत्रीय संयोजक – लालबहादुर पुन
महिला संयोजक –
उपमहिला संयोजक –
युवा संयोजक –
उपयुवा संयोजक –

ओशिनिया क्षेत्रीय संयोजक – लाल केसी
क्षेत्रीय संयोजक – दिनेश जोशी
क्षेत्रीय संयोजक – दिपक शर्मा
उपक्षेत्रीय संयोजक – ओली
उपक्षेत्रीय संयोजक – अशोक केसी
महिला संयोजक – उषाकिरण बानियाँ
उपमहिला संयोजक
युवा संयोजक – प्रदीप रुपाखेती
उपयुवा संयोजक –

Leave a Reply

Your email address will not be published.